Главная » Файлы |
Всего материалов в каталоге: 610 Показано материалов: 61-80 |
Страницы: « 1 2 3 4 5 6 ... 30 31 » |
Тема. Корисні бактерії. Мета. Сформувати в учнів поняття про користь бактерій для людини. Основні поняття і терміни: азотфіксуючі бактерії, спіруліна, біотехнологія, генна інженерія. Обладнання: зображення бактерій, пляшка оцту спиртового, молочнокислі продукти з написами про лактобактерії на упаковках, таблетки "Стрептоцид", тетрациклінова мазь, таблетки спіруліни. Методи і методичні прийоми: словесні (розповідь, бесіда, розповідь з елементами бесіди), наочні (демонстрація обладнання); репродуктивні (бесіда) та пошукові (евристична бесіда, створення та розв'язування проблемних ситуацій); самостійна робота учнів з підручником. Тип уроку: комбінований. |
Кругообіг кисню в природі. Використання кисню, його біологічна роль |
Здоров'я природи - здоров’я людини |
"Як вдома, так і на душі |
Дослідження властивостей основних класів неорганічних сполук. Мета уроку: §
дослідити властивості основних видів неорганічних сполук. Задачі уроку: §
провести практичні роботи для виявлення вивчених фізичних та хімічних
властивостей різноманітних неорганічних сполук. Основні терміни: §
Прості речовини - складаються з одного елемента. §
Складні речовини– складаються з двох або більше елементів. §
Кислоти - речовини, що дисоціюють в розчинах з утворенням іонів водню. §
Основи - речовини, що дисоціюють в розчинах з утворенням гідроксид-іонів,
тобто основних гідроксидів. §
Солі - речовини, що дисоціюють в розчинах з утворенням позитивно
заряджених іонів, відмінних від іонів водню, і негативно заряджених іонів,
відмінних від гідроксид-іонів. Хід уроку |
Семеро козенят Стара казка на новий лад |
Загальні
методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у
п’ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів |
Закон як форма наукових знань. Закон збереження маси |
Типи сприйняття інформації |
ПОСТАНОВА від
23 листопада 2011 р. № 1392 Київ стандарту базової і повної загальної середньої освіти |
Екологічна гра
|
Мета знати: класифікацію неорганічних сполук; Хід уроку. |
АНКЕТА ДЛЯ УЧНІВ «Я / МІЙ КЛАС» (Визначення морально-психологічного клімату в класі) |
Х_м_я_що ховається за склянкою кави |
Варіативний модуль Технологія виготовлення виробів з
текстильних і нетканих матеріалів ручним способом (5 – 6 класи) |