Пятница, 20.04.2018, 03:00
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Освіта
Реклама
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Яндекс.Метрика
...
...
Вход на сайт
Block title
Block title
Главная » Файлы » Конспекти уроків » біологія 7

Тема. Вплив умов середовища на проростання насіння. Ріст і розвиток рослин.
Весь материал в архиве.
Уважаемый посетитель сайта!
Чтобы скачать, Вам нужно кликнуть по рекламе.

04.02.2012, 19:43

Хід уроку

1. Організаційний момент.

Запропонувати учням згадати або повторно закласти дослід, який демонструє умови, необхідні для росту і розвитку рослин. Якщо в учителя є 6-ті класи, він просто може використати результати дослідів, закладених шестикласниками. Нагадаємо методику закладання дослідів для демонстрацій. У шість посудин покласти по 10 насінин квасолі. В одну налити води таким чином,' щоб насіння повністю було залите. В дві інші — стільки, щоб насіння трохи змочилось і до нього був вільний доступ повітря. (Одну з.них поставити у холодильник, іншу —-в тепле місце. Слідкувати, щоб насіння не висихало.) У четвертій і п'ятій посудинах зволожити насіння і поставити одну в темне тепле місце, а іншу — в освітлене тепле. Шосту посудину з сухою квасолею залишити для контролю. Спостерігайте за посудинами.

2. Повідомлення теми, мети та завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності.

Підготовча бесіда. Пригадайте з курсу природознавства, які ознаки характерні живим організмам. (Учні малюють схему на дошці, яка показує ознаки живих організмів). Як ви вважаєте, чи можна серед цих ознак виділити найголовнішу?

Яка властивість організмів забезпечує постійність видового складу на Землі? Як розмножуються рослини? Назвіть переваги розмноження насінням? Пригадайте, які умови необхідні для проростання насіння.

Сьогодні ми з вами повторимо, які умови необхідні для проростання насіння і чому. Що відбувається з рослиною після проростання насіння?

План

1. З'ясування умов, необхідних для проростання насіння.

2.     З'ясування умов, необхідних для росту і розвитку рослинних організмів


конспект уроку в архіві.

Категория: біологія 7<
Просмотров: 2407 | Загрузок: 318 | Рейтинг: 2.7/3